Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2009, 19:26   #10
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
aяda´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yılların inönüsüne bu saatten sonra türk telekom arena diyeblrmsn sen?? ben store'dan sık sık alışveriş yapan bi taraftar olarak bunu istemediğimi söleme hakkını görüorum kendmde. avrupada bayern münih'in stadından başka hangi büyük kulübün stadının isminin önünde sponsor adı var ayrıca ??? nou camp,santiago barnebeu,old trafford,amsterdam arena,stamford bridge,san siro,anfield road ... avrupadaki büyük takımların stadları.bu stadların isimlerinin önünde sponsor adı görebiliyomsun. sende duyarlı bi taraftar olda o zaman inönü ismi değişmesin. hergün 1 tl lik ürün alsan yine kulübe katkın olur..!!!
o dediklerin birer birer degisiyor ayrica sen onlarin gelirlerinin 10 da 1ine bile sahip degilsin ve liverpool arsenal hepsi yavas yavas statlarinin isimlerini sponsorlara devrederken besiktasin kartal yuvalari birak 10 milyon euroyu 5 milyon bile ciro yapamazken sen hangi paradan hangi urunden bahsediyorsun ister iste ister isteme bu saatten sonra romantik kalanlar ancak 2. ligde yada ligin ortalarina hedef koyarlar bunlari herkez aklinin bi kosesinde bulundursun oyle ben romantik kalacam hikayeleri gecti artik varsa real kadar gelirin stadinin ismi inonu stadi olarak devam eder kimseninde bundan bi sikayeti olmaz takma kafana urun konusuna gelince oralari benle konusmana gerek yok ben o isleri iyi yapiyorum her sene geldikce allaha sukur