Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2009, 11:58   #1
RamesooN
Hayatın Anlamı Siyaz Beyazdı

RamesooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Seba'dan Demirören'e : Etrafını Temizle..

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Süleyman Seba’nın “Etrafını temizle” önerisini dikkate aldı.

Demirören, 2009 yılı boyunca yönetim içinde de kimi isimleri uzaklaştırmayı planlıyor...

TAKVİM'in haberine göre, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören radikal değişikliklere hazırlanıyor. 2010 kongresinde devam etmeyi planlayan ve çalışmalara başlayan Demirören, Süleyman Seba’nın “Etrafını temizle, başka hesaplar içinde olan insanlar var” ve camianın “Güçlü yönetim kur, personel sayısını azalt” telkinlerini dikkate alan Başkan düğmeye basıyor.

YÖNETİMİ DE TEMİZLEYECEK

Demirören’in 2009 yılı boyunca çok sayıda yönetim kurulu üyesi olmak üzere kulüpteki bir çok kongre üyesini etrafından uzaklaştıracağı öğrenildi. Demirören, şimdiden deplasman gediklisi kimi yönetici ve kongre üyelerini kendinden uzak tutacağı kaydedildi.

GALİBİYET İÇİN SÖZ VERDİLER GALİBİYET İÇİN SÖZ VERDİLER

Beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyet, Hacettepe maçı öncesi Ankara’da Brezilya yemekleri yapan Quante Restoran’da önceki gün akşam yemeği yiyerek moral depoladı. Oldukça neºeli olan oyuncular, Mustafa Denizli’ye galibiyet sözü verdi.
RamesooN Ofline   Alıntı ile Cevapla