Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2009, 19:59   #8
Neokartal

Neokartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ysn_t´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yedıgımız gole bak cızgıden cıkmadı ya acıyı kapatsa gol fln olmayacak sok dakıkalarda gol kurtartdı kendı hatası yumruklasa o top adama gıtmeyecek rustu oynamalıydı
Hakan'a gelene kadar kızılacak çok adam var... Kaldı ki golde hatası olduğunu düşünmüyorum.. Top ekrem'e çarptı yapacak bişey yok.. Pozisyonu o hale getirenlerde kabahat.. Mustafa Denizli'nin inatçılığı devam ediyor.. Tello ilk yarı yine sağ tarafta.. her maç aynı.. orda 40 dakika staj yapıyor sonra sola geçiyor.. ne mantık anlamış değilim.. sanırım sadece delgadoya yer bulunamadığı için böyle yapıyor.. Yer bulmasına da gerek yok.. Çünkü Delgado'nun takıma hiçbir faydası yok.. Oynamasına gerek de yok.. Delgado gibi bir 10 numaranın olduğu bir takım ligin dibindeki takım karşısında 3 pas yapamıyor ortasahayı geçemiyorsa ben o 10 numarayı sahada tutmam.. sivok ortada başladı defansa geçit.. sonlara doğru 3lü defansa döndük.. Yani Denizliyi anlamak mümkün değil.. Beşiktaşın şu maçı kazandığında ligin tepesine geçmesi asla Beşiktaş'ın iyiliğinden yada Mustafa hocanın başarısından değil.. Diğer takımların inanılmaz kötü performanslarından.. Ama onlar bize göre daha zor maçlar oynuyorlar.. Biz de zor haftalara gelince neler olacak merak ediyorum.. Bu kolay haftalarda takımın oturmasını ev tıkır tıkır oynamasını beklerken bir arpa boyu yol ilerlemiyoruz.. Hala oyuna hükmedemiyor takıma karşısında kim olursa olsun..
Neokartal Ofline   Alıntı ile Cevapla