Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2009, 23:35   #24
_Blackseagless_
Banned

_Blackseagless_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ysn_t´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ıstatıstıklere bak bobo kac gol atmıs nobre kac gol atmıs bobo besıktas tarıhının en cok gol atan yabancı futbolcusu besıktastayken brezılya mılı takımına cagırılms br futbolcu batuhana gelınce aslında onu anlatmaya gerek yok herkes bılıyor aslında alt yapıda kırdıgı rekorlar mıllı takımın her kademesınde attıgı goller super lıgın en erken golculugu esesde oynadıgı her macta ya golu var ya asisti yurtdısından aldıgı transfer teklıflerı fatıh terım tarafından sureklı a mıllı takıma cagırlmasından bellı aslında bana gore yuzde yuz bu takımda olmalı ve ılk 11 oynamalı 17 yasında avrupai demisin pekı avrupaı olması ıcın kac yasında olması gerekıyor rooney vs. kac yasında futbol pıyasasına cıktı

Bak kardeşim basından kulağında kalan zırvalarla sallıyorsun , BOBO MİLLİ TAKIMINA ÇAĞRILMADI . bana diyeceğine sen istatisliklere bak acaba bobo kaç gol atmış , rekor kırdığını nerden çıkardıysan bilmiyorum . Batuhanı da rekortmen yaptınya pes diyorum sana yahu şımartmayın şunu rekor felan kırdığı yok bu şımarıklıkla da giderse sergen gibi Türkiye sınırlarından dışarı çıkamaz batuhan .