Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2009, 13:16   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rüştü'den Aciklama

Beşiktaş son haftalardaki çıkışıyla adım adım hedefine yaklaşırken, milli kalecisi Rüştü, "Son bir aydır çok iyi bir çıkış yakaladık. Şimdi de zirveye oturma zamanı geldi" dedi. Siyah beyazlı kaleci, "İlk yarıdaki demecimi hatırlayanlar 'Fikstür avantajımız var. İkinci yarı yükselişe geçeceğiz. Kimse merak etmesin' şeklinde olmuştu. Çok iyi bir ivme yakaladık. Takım içindeki problemleri birlikte oynayarak giderdik. Ve daha da iyi olacağız. O şampiyonluğun büyülü havasına takımdaki herkes artık girdi. Liderlik koltuğuna oturma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Zamanı gelince bu kaçınılmaz olacak zaten. Sivas maçını da kazanarak bunu başarabiliriz. Lider olmak kolay değil ama onu devam ettirmek daha zordur.

Futbol hayatımdaki tecrübelerim bana hep bunu gösterdi. Çünkü orada olmanın stresi bambaşkadır. Liderlik stres yaratacağı için her futbolcu bunu her maçta yaşar. Kaygılar çoğalınca da hata yaparsınız. Ancak o psikolojiyi yaşamış takımda benim gibi tecrübeli oyuncular Allah'tan Beşiktaş'ta var. En önemlisi de takımın başında Mustafa Denizli gibi Türk futboluna marka olmuş çok tecrübeli bir teknik adam var. O stresin, gerilimin üstesinden gelecek güçte bir kadro da var burada. Onun için zor bir deplasman olan lider Sivas'ı yenerek o koltuğa oturacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

KayıpKentinYakışıklısı.

Konu Mehmet tarafından (19-03-2009 Saat 13:21 ) değiştirilmiştir.. Sebep: konu fazlaligi
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla