Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2009, 23:30   #18
drbeller

drbeller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence Delgado cok buyuk bir oyuncu !!!
Simdi bu sozlerimi duyan kartallar nassi yani diyorlardir ama su bir gercek ki 10 numara pozisyonunda oynayanin arkasinda saglam bir ortasaha (ozellikle onlibero) yoksa is yapamaz. Geriye kadar gelip top alacak da dagitacak da .... peh peh peh... Hos ben artik "10 numara pozisyonunda oynayan adam" aliskanliginin terkedildigini toplu hucum toplu defans mentalitesine inaniyorum ama FABIAN ERNST'in gelmesi ile Cisse bile is yapar hale geldi ve kanatlar daha rahat ileri cikabiliyorlar...

ERNST geldiginden beri yaziyorum burada usanmadan soylemeye devam ediyorum ve edecegim. Arkadaslar simdi asagida yazacagim ikililere dikkat edin:

Hagi-Suat
Alex-Aurelio
Sergen-Giunti

Simdi soruyorum size Delgado'nun arkasinda kim oynuyordu? Cisse mi ? Allah askina Cisse defans yukunu kaldirabiliyor muydu ki bide Delgado'ya yardim edebilsin ?
Ama artik ERNST var Beyaz Pascal adini taktigim bu muhterem oyle oynuyo ki Allah var yukarida sadece onu seyretmeye Inonu'ye gidiyorum desem vallahi yalan olmaz billahi olmaz

Delgado - Ernst ikilisini seyretmeye devam edin !!!

Haaa yakinda ayni anda hem Delgado hem de Yusufu oyun icerisinde gorurseniz sasirmayin arkasinda Ernst vardir

Son olarak da sezon sonunda sampiyonluk kupasini kaldirirken Delgado'nun muhtesem performansini konusuyor olacagiz hele de onumuzdeki fb ve cimbom maclarinda parmaklarinizi isiracaksiniz demedi demeyin

Saygilarimla...

Ve Allahim sana yalvariyorum artik GOKKUSAKLARI DA SIYAH - BEYAZ olsa
drbeller Ofline   Alıntı ile Cevapla