Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2009, 01:48   #19
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

delgadoda futbolculuk adina eksik teksey goruyorum oda en onemli sey zaten su anda fizik gucu sifir bunu gelistirirse zaten realde falan oynar ben bir orta saha oyuncusunu sadece yaptigi asist attigi golle degerlendirmiyorum ve delgado olmadigi zaman takimin ne kadar basit kaldiginida hepimiz goruyoruz delgado oyun kuruculuk gorevini bence cok iyi yapiyor ben deladonun sagina soluna pas attigini hic gormedim oyunu surekli dikine oynamaya calisan bir futbolcu ve bize geldiginden beri surekli bi sakatlik problemi oluyor adamin bi zehirlendi 5 kilo birden kaybetti tam duzeldi derken dizinden ameliyat oldu falan zor gunler gecirdi ama besiktasta kalmali besiktasa verecegi coksey var delgadonun daha 25 yasinda orta saha oyunculari yaslandikca tecrube kazandikca daha cok sey katarlar takimina alexin lincolnun pirlonun 30 yaslarindan fazla oldugunu unutmayalim bide onlara bakalim delgado yasindayken nerelerde oynuyorlarmis