Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2009, 01:45   #4
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Terim'in doğru bir kadroylan sahaya çıktığını düşünüyorum, dediği gibi iyi de başladık, Nihat'ın onu gol yapması lazımdı ama olmadı işte...Terim'in Semih'i çıkarmasını ise doğru bulmuyorum, kendisi Arda, Tuncay, Nihat var diyor ama onlar ayağında top tutamıyordu doğru düzgün, hele de Tuncay, Semih bu işi en güzel şekilde yapıyordu, çıkması yanlıştı bana göre...O değişikliğin üzerine gol yememizdi tamamen talihsizlikti bizim için, bi 10 dk gol yemeseydik o değişikliğin üzerine, maçı berabere bitirebilirdik belki de...
Bugün takımda Arda Ve Nihat yoktular belki ama çok iyi hoca olduğunu iddia eden birisi olan Terim Semihi çıkartırken ne düşündü bilmiyorum ... 1-0 yenik durumu düştüğümüzde ise esas alınması gereken adamlar (Sercan ve Mevlüt) yedekler arasında bile değildi ... Doğru takım tertibi yapmış görünebilir ama bence kadroya almadığı oyuncularla zaten baştan hata yapmıştı...Ama bunların hiçbiri yenilmemizin mazereti olamaz... Ve Terime de birilerinin öğretmesi lazım ki Milli Takım kişisel egolarını tatmin etmek isteyebileceği bir yer değildir...

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla