Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2009, 01:59   #6
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dediklerinde sonuna kadar haklısın...Zaten ben Terim'in oyuncu tercihlerini falan doğru bulmuyorum hiçbir zaman...Almadığı oyuncuları saymaya kalksam yer kalmaz burda...Şimdi Tekke gibi bir oyuncu olsaydı bu maçta, böyle mi olurdu bu maç sanki, savunmasında zaafları olan İspanya'ya kesin atardık bi gol...Ama eldeki kadroda, kendi seçtiği oyuncular arasında çıkardığı 11 doğruydu bana göre, tek bunu diyorum ben...
Ama eldeki kadroda, kendi seçtiği oyuncular arasında çıkardığı 11 doğruydu işte bende buna kızıyorum yaa sahada ne yaptığı belli bile olmayan bir emrenin (belezoğlu) yerinde M.Topuz olsaydı bugün takımda forvette de dediğin gibi Fatih Tekkenin olması durumunda çok şey değişebilirdi... Ama işte Terim olacak şahsiyet herşeyi en iyi ben bilirim ben yaparım dediğim dedik çaldığım düdük dedikçe biz burda sadece kendimiz söyler kendimiz dinleriz... Ve bu takım bu şekilde yönetilmeye devam edilirse (ki bence böyle devam edecektir) Dünya Kupasına katılamayacaktır...

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla