Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-04-2009, 14:59   #1
ibrahm
ηαğмαℓυρ тєк şαмριуση

ibrahm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzon Cisse ile ilgileniyor...

Trabzonspor, Beşiktaş'ın ön liberosu Cisse'ye kanca attı.,

Hüseyin Çimşir'in Hertha Berlin'le anlaştığı iddiaları üzerine yöneticilerin, Fransız'a 2 yıllık sözleşme önereceği öğrenildi.

Trabzonspor'da transfer hareketliliği sezon bitmeden yaşanmaya başladı. Sözleşmesi big bitiminde sona erecek olan kaptan Hüseyin Çimşir'in Hertha Berlin ile anlaştığı yönündeki iddialar üzerine bordo-mavili yönetim arayışlarını hızlandırdı. Kaptanın yakın çevresine "Artık Avrupa'da oynamak istiyorum" demesi de bu transferin gerçekleşme ihtimalini artıran
faktör olarak nitelendirildi. Bu gelişmenin ardından yönetim, Beşiktaş'ın ön liberosu Cisse'ye kanca attı.

Temasa geçiyorlar
Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Fransız oyuncunun bonservisinin elinde olması Trabzonspor'un bu transfere kilitlenmesinde başrolü oynadı. Mustafa Denizli'nin raporu doğrultusunda Beşiktaş'ın yeniden anlaşmayacağı Cisse ile temasa geçmeye hazırlanan bordo-mavili yönetimin bu futbolcuya 2 yıllık sözleşme önereceği gelen haberler arasında. Trabzonspor'un birkaç gün içinde Cisse'ye teklif sunması bekleniyor.

Edouard Cisse kimdir?
Doğum tarihi: 30.03.1978 Doğum yeri: Pau-Fransa Boy: 1.86 Kilo: 78 Mevki: Ön liberoForma Numarası: 4 Söz. bitiş tarihi: 30.06.2009

...::Prison Break Fan Club::...
ibrahm Ofline   Alıntı ile Cevapla