Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2009, 00:00   #9
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
dygsm´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Suç onda suç bunda ... Her maçtan sonra bunları tartışmak çok üzücü gerçekten. Fatih Terimin egolarının esiri olduğunu , takıma oyuncu seçerken duygularını karıştırdığını ve adil olamadığını bende kabul ediyorum. Ama kendisinin başarısız bir teknik adam olduğuna inanmıyorum. Herşeye rağmen milli takımımız bize Euro 2008de inanılmaz sevinçler yaşattı. Bunda Fatih Terimin hiç mi payı yoktu... Çok acımasız eleştiriyoruz gibime geliyor. Kendisinin pek çok hatası vardır doğru ama bu benim Milli takımımızın arkasında durmamı değiştirmez.
Maalesef bu konuda seninle aynı görüşte değilim kardeşim.. Milli takım teknik direktörünün kişisel sorunlar sebebiyle ülkesinin zararına olacak herhangi bir kararlar alması hak edenlerin değilde kendi kontenjanlarından birilerini takıma alması durumunda bu takım milli takım olarak adlandırılamaz sadece terimin kendi egolarını tatmin ettiği bir takım olur ki ben böyle kurulmuş bir takıma milli takımımız diyemem ne zaman ki milli takım formasını gerçekten hak edenler giymeye başlar o zaman bu takım gerçekten ulusal takım olur ... Avrupa şampiyonasına gelince milli takımımız bizlere çok güzel sonuçlar alarak yüzümüzü güldürdü belki ama bu terimin işi bilmesinden değil (eğer biliyor derseniz şimdi de aynısını gösterirdi ) oyuncularımızın özverilerinden ve kondisyonerin başarısında yatıyordu çünkü bir çok takım 70. dakikada oyundan düşerken bizim takımımız hala diri kalabiliyordu ve böylelikle o güzel sonuçları alınıyordu...

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...

Konu Akdora tarafından (02-04-2009 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir..
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla