Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2009, 11:46   #1
BLACKtiger

BLACKtiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Denizli: "Sözüm senettir"

Yeni sezonda görevine devam edip etmeyeceği merak konusu olan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli’nin yakın çevresine “Sözüm senettir” yorumunda bulunduğu öğrenildi.Tecrübeli hocanın, “Biz söz verdiysek, sözümüzün arkasında dururuz. Bunu da herkes iyi bilir. İmza, ya da sözleşmeler çok önemli değil. Önemli olan ağızdan çıkacak kelimelerdir. Ben de Beşiktaş’a bir söz verdim ve geldim. Ve yeni sezonda da Beşiktaş ile devam edeceğim, sözümün arkasındayım” ifadelerini kullandığı kaydedildi.
Denizli ile yola devam etmek isteyen ve kendisine yeni sözleşme öneren Başkan Yıldırım Demirören ise, “Bu konudaki düşüncelerimizi hocamıza ilettik. Kaldı ki, kendisi duruşuyla, bilgi ve birikimiyle, söylemleriyle Türkiye’nin üst düzey hocalarından birisidir. Uzun yıllar beraber çalışmak istiyoruz. Bilgi ve birikimi Beşiktaş’ımızı şampiyonluğa taşıyacaktır. Bu anlamda hem ona, hem de takımımıza olan güvenimiz sonsuzdur. Şu anda zirvenin en büyük söz sahibi Beşiktaş’tır. Hocamız hem bizi şampiyonluğa taşıyacak, hem de üç büyük takımı şampiyon yaparak tarihe geçecek” dedi.

04.04.2009 (sporx)

Bütün Beşiktaş'lıların sözü senettir.
BLACKtiger Ofline   Alıntı ile Cevapla