Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2009, 22:40   #67
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allahaşkına arkadaşlar ne Pascalı yaa..oynadığı 3 maçtan birinde oyundan atılan bir adamdan ,antreman yaptığı yere pisleyen,elini çoluğun çocuğun seyrettiği bir derbide bilmemneresine sokan,sahada kalmayı beceremeyen profosyonellikten uzak bir ruh hastasını bana adam diye söylemeyin..ne yaptı takımına faydalı olacak..adam sahaya girdikten 5 dakk.sonra kırmızı kart görüyor,adam ;çalımı atamayınca gidip rakibine kafa atıp oyundan atılıyor,adam içinde olmadığı pozisyonda gidip rakibine yumruk atıyor ve 5 maç ceza alıyor.Neymiş tahrik ediyorlarmış..onu tahrik ediyorlar da diğerlerini tebrik mi ediyorlar...bu mu Beşiktaşın sembolü...Bu mu tapılacak adam..eğer bu ise ;vah Rızalara,Metinlere Alilere Feyyazlara..Bana bir unutulmaz maçını söyleyin.. Adam hiçbir hoca ile anlaşamıyor,hiçbir takımda tutunamıyor ama adam idol..hayır arkadaşlar burada bir yanlışlık var..Benim hayatım Beşiktaşın peşinde koşmakla geçti..ne futbolcular gördüm..ama Pascal kadar sorumsuzunu,güvenilmezini çok az gördüm..Senede en az 30 maç oynayan,sahada kalan,hayatını takımına adamış,hepsinden önemlisi Beşiktaşımıza yakışan "EDEPLİ,AHLAKLI" aslanlar dururken asla ve asla onun gibiler bu takımın kahramanı olmamalı..

Konu Karetta2002 tarafından (13-04-2009 Saat 22:45 ) değiştirilmiştir..
Karetta2002 Ofline   Alıntı ile Cevapla