Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2006, 18:59   #1
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nobre'nin partneri kim olmalı??

Şu anda Nobre takımın as forveti gibi ve onun yanında oynanılacak adamlar durmadan tartışılmakta.Ben Nobre'nin yanında Burak Yılmaz'ın oynamasını istiyorum ve umuyorum.Burak hem güçlü,hem hava hakimiyeti iyi,hem de dribling özelliğide bulunan toplara iyi vurabilen biri.Onu sağda kullanmak bence çok yanlış olur.Gerçekten özellikleri çok olan,fuleli bir adam.Tigana onu forvette oynatıp üzerinde durursa çok büyük oyuncu olabilir.Diğer alternatifler Gökhan Güleç,Bobo ve İbrahim Akın tabikide.Gökhan Güleç'in bu takımın golcüsü unvanını kaldırabileceğini sanmıyorum,çok düz bir oyuncu gibi geliyor bana,en önemli artısı gençliği olabilir ama genç diye koskoca beşi,ktaşda ilk 11 de oynaması yanlış.Bobo ise zarten alınmasını hiç anlayamaığım,bir şans verseler takımdan ilk olarak göndermek istediğim 2. sınıf bir forvet.İ.Akın ise ne yapacağı bilinmeyen yetenekli ama bir o kadarda kendini dşünemeyen,böyle giderse sadece yıldız adayı olarak kalabilecek bir adam olur.İnşallah tigana Nobre-Burak ikilisini dener de delgado da bunlara katılıp,birde sol transferyle şaha kalkarız...