Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-04-2009, 13:59   #1
kuzey
ATATÜRKÜN İZİNDEYİZ

kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Talking delikanlı adam sözleri

MAHALLEMİZDEN GEÇİLMEZ SUYUMUZDAN İÇİLMEZ BİZ AFYONLUYUZ BİZE RAJON KESİLMEZ...

kızlar derkı varsa jeepin fark etmez tipin mipin.

Farkımız tarzımız \'\'AFYONLU\'\'olmamız ya tam sustururuz yada kan kustururuz ne kral tanırız ne kural işte budur bizim farkımız.ŞEKİL yapanın ŞEKLİNİ TİRİP YAPANIN TİRİBİNİ BOZARIZ ama dostlarımızı ne satar nede unuturuz.

Köpekler. İstediler diye... KRal Tahtı terketmez.

Delikanlı bugün sever yarın bezer

Ey SosyeTe GüzeLi Sil o GönLündeKi EseRi ÇokLarınDan ÜstünDür Şu TerK EtTiğiN DELİKANLI..

TERÖRİSTLE SÖZLÜ ÖLÜM İLE NİŞANLIYIZ ÇÜNKÜ BİZ DELİKANLIYIZ YAZAN ESKİ BİR DOST...

BİRİLERİ BİRİLERİN SAYESİNDE AYAKTA DURUYORSA O BİRİLERİ BİRİLERİNE SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDADIR.... DELİKANLI BİRİ

domates biber alayına gider!!!ayran pekmez hiç farketmez!!!biz Afyonluyuz bizle dalga geçilmez...

İÇKİ SİGARA İÇİP KUMAR OYNAYIP DA BEN_DELİKANLIYIM DİYENLERİN YANARIM HALİNE HERKES İÇSEYDİ OYNASAYDI DÜNYADA DELİKANLI OLMAYA ÇALIŞIRDI..!

çakal gibi dostum olacağına ASLAN gibi düşmanım olsun!

eskiden uğruna dünyaları yakardım ama şimdi senin için bir kibrit bile çakmam...

dalgasız denizde herkes kaptan

CAKALLAR ALEMİNDE KURT İSEK ZALİM OLMAMIZDANDIR DOST VE ARKADAŞ SAHİBİYSEK DELİKANLI OLMAMIZDANDIR HANCER BOGAZIMIZA NAMLU KAFAMIZA DAYANDIGI HALDE BİZ DOSTLARIMIZI SATMADIK PADİŞAH KARDEŞİ DEGİLİZ KARDEŞİMİZ İÇİN CAN VERİRİZ ÇÜNKÜ KARDEŞLER MECBURİ KARDEŞTİR AMA ARKADAŞLAR SECİLMİZ KARDEŞLERDİR

CESARETİ VARSA DÜŞMANIN MEYDAN ACIK HAZIRIZ BURDA BİZ DOĞDUK BİZ YAŞADIK BİZ YAŞARIZ...

ÖLÜM KENDİNE KOŞANLARI ASLA VURMAZ KAHRAMANLARA'DA ÖLÜM EMRİ VERİLMEZ...!

MAFYADA SILAHIMI KARAKOLDA RESMIMI CEZAEVİNDE İSMİMİ BU ALEMDE TESBİHİMİ BIRAKTIM HEPSİNDEN VAZGECTIM AMA SENDEN ASLA...!

Bizi Satanı Biz Beleşe Veriyoruz!!!

yaşamak için yalvarmadık ki ölmek içinde yalvaralım

kızlar istanbul gibi olmalı fatihi kolay fethi zor olmalı

HİÇ KİMSE KENDİNİ PAHALI ZANNETMESİN HERKEZİN İNDİRİM GÜNÜNÜ BİLİRİM...

YERE BAKAN YÜREK YAKAN VAR MI BANA KARŞI ÇIKAN

BENİ ÖLDÜRMEYEN ACI BANA GÜÇ VERİR KAHPE BİR DOSTA MERT BİR DÜŞMAN TERCİHİMDİR

kurşun Gibiyiz adres sormayız delikanlıyız döneklik yapmayız kimsenin sırtından vurup kaçmayız dedikya biz bu alemede kral tanımayız kahpe olup bin yıl yaşıyacağımıza adam olur bir gün yaşarız.

GÜZEL DİYE KAŞAR SEVENİ PARA DİYE DOST SATANIN KRALSA TAHTINI MAFYAYSA MEKANINI YIKARIM...

HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU.

Keyfe KEder Alayına Gider Afyon Çocuğuyuz ŞekLimiz Yeter.

Senin Marka olduğun Yerde Etiketi Biz basarız...

ne kadar bu alemde kral olmasakda dalımızı kıranın ağacını kökunden sökmeyı biliriz

GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK... KAHBE FELEK BİZEDE GÜLECEK... SEN Mİ VARDIN ŞİMDİYE DEK... TEK TABANCADA YAŞAR BU YÜREK.

medeniyetin emir ve talep ettiğini yapmak insan olmak için yeterlidir...
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

“Türk milletinin anladığı her kelime Türkçedir”

hayat her zaman bir şey olmaktır ,asla mevcut almak değildir.

“ GÖKLERDE BİZİ BEKLEYEN YERİMİZİ ALMAK ZORUNDAYIZ. YOKSA O YERİ BAŞKALARI İSTİLA EDER VE İŞTE O ZAMAN BU ÜLKE VE MİLLET ELDEN GİDER. HALBUKİ BİZ TÜRKLER, BÜTÜN TARİHİMİZ BOYUNCA HÜRRİYET VE İSTİKLALE ÖRNEK OLMUŞ BİR MİLLETİZ.

Konu MetiN tarafından (22-04-2009 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Yazı rengi okunamadıgı icin degiştirilmişdir.
kuzey Ofline   Alıntı ile Cevapla