Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-04-2009, 16:53   #105
therush5
Dişi Kartal

therush5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
lepido´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
transferde ana mantık oyuncunun bireysel özelliklerinin fazlalığından çok takım içerisindeki işleyişe adapte olabilmektir, oyuncuları böyle düşünürsek daha iyi değerlendirebiliriz, bu bağlamda fink bireysel olarak ele alındığında sıradan bir oyuncu gibi görünebilir ama istikrarlı, savaşan ve hücum tarafı da iyi sayılacak bir oyuncu, şut tehdidi de mevcut, iyi kurulacak bir düzende yararlı olabileceğini düşünüyorum, zaten denizli bu transferi yaparsa düşündüğü bir şeyler vardır, transferdeki başarı yüzdesi tartışılmaz...daha iyileri de alınabilir ama ben tüm dünya kulüplerinin darboğazda olduğu bu yıllarda takım içi dengeleri bozacak abartılı transferler yapılması taraftarı değilim, alın size guiza, geçen sezonun başında guiza'yı tanıyan var mıydı, 1 yıllık performansına astronomik rakamlar ödemek midir yönetim doğrusu, lincoln gibi bir bombayı alıp idare edememek midir yönetim becerikliliği...devre arasında ernst ve geremi arasındak kalındığı yazılıp çiziliyordu, hatta tüm gazeteler ilk önce geremi beşiktaş'ta başlıkları atmışlardı, daha sonraki günlerde ersnt ismi gündeme gelip denizli'nin bu adamı istendiği yazıldığında edilmeyen hakaret kalmamıştı denizli'ye, o dönemde yorumladım, yine söylüyorum: geremi bize gelseydi şu anda şampiyonluk yarışının dışındaydık, denizli'yi asmıştık ve geremi şimdiden gönderilmişti, biraz da haddimizi bilmekte fayda var, haddini bilmek güzel bir şeydir yeri gelince, erzt'le taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan, başlangıçta olumsuz fikirleri bile olumluya çeviren denizli'nin transferde yapacağı hamlelere karşı çıkmak haddini bilmemektir kanımca, bekleyip görmek, destek vermek ve belli bir sürenin sonunda yapılan transferlere not vermek gerekir, hem şu anda konuşulması gereken son şey bu tarnsfer mevzusu, önümüzde geleeğimize yön verecek bir şampiyonluk hedefi var, herkes buna yoğunlaşmalı...
Tamamen katılıyorum.