Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-04-2009, 08:07   #1
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu takıma güveniyorum

Click the image to open in full size.

Beşiktaş’ın Ankaraspor karşısında aldığı yenilginin ardından Ümraniye’de toplantı yapıldı. Oyuncularını sert bir şekilde uyaran Mustafa Denizli, “Futbolda hiçbir şeyin garanti olmadığını bir kez daha gördünüz. Hiç yenilgi almadan kupayı kazanmak ayrıcalık, belki de bir ilk olurdu. Artık bunun analizini sonraya bırakıyorum. Bu yenilgi, kaçan goller ve sergilenen futbolu size yakıştıramadım. Çok daha iyisini başaracak güçtesiniz” dedi.
‘Kırılma noktası geride kaldı’
Daha sonra Başkan Yıldırım Demirören ile maçı değerlendiren Denizli, “Takımın bir kırılma noktası vardı ve o gerçekleşti. 2009 yılındaki yenilmezlik unvanı, takımın üzerinde baskı yaratmaya başlamıştı. İşe olumlu tarafından bakarsak, kaybetme lüksümüzün olduğu bir maçta yenilmek bize çok şey katabilir. Ankaraspor mağlubiyetinin, bu seneki ilk ve son yenilgimiz olacağını düşünüyorum. Bu maçtan çıkartılacak dersler ve sorumluluklar var. Bunları kendi aramızda çözüp, önce kupayı, sonra da ligi şampiyon olarak tamamlayacağız. Buna olan inancım, her zamankinden fevkalade daha güçlü” ifadesini kullandı.