Konu: Ne Zaman?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-04-2009, 21:58   #1
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Ne Zaman?

Ne zaman BÜYÜK BEŞİKTAŞ bize 2003 ten sonra kana kana ve doya doya liderlik keyfi yaşatacak?Durumlar,pozisyonlar ne olursa olsun bunu yapacak gücümüzün varolduğunu bildiğimiz halde neden hep en kritik maçlarda konsantre olamıyoruz?Sadece bu sezon BEŞİKTAŞ-TRABZON,SİVAS-BEŞİKTAŞ,BEŞİKTAŞ-BURSA Bu üç maçta yensek lider olabilecekken neden yapamayoruz?veya geçen senelerde olduğu gibi niye sadece iki hafta lider kalabiliyoruz?Beşiktaş ne kadar kötüde olsa bir vestel manisa,sivas,Trabzon kadar lider kalabilme gücünü kendinde 2003 ten beri bulamıyorsa kaldıki fb-gs yi yazmıyorum bile bu takımın bize çile çektirmesi ne kadar sürecek tabiki sevinmek için sevmiyoruz çocukluğumuzdan beri tribünlerdeyiz METİN-ALİ-FEYYAZ dönemini ve şampiyonluklarını yaşamış görmüş biri olarak o yıllarımızı ve BEŞİKTAŞ DURUŞUMUZU ŞEREF BEY DEN EN SON TEMSİLCİSİ SÜLEYMAN SEBA YA uzanan o güzelim geçmişimizi geri istiyorum,bu geçmişi bir kalemde silip yok eden Yıldırım Demirören ve tayfasını bizi bu dipsiz kuyuya attığı için hiç bir zaman destekçisi ve yalakası olamam ŞAMPİYON dahi olsak o kupa kaldırılırken sonrasında "yeterrr YILDIRIM DEMİRÖREN YETERRRRRRR"DİYE BAĞIRMAYI HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM.MADEM İSTİFAYI BİR ERDEM KABUL EDİP BIRAKMIYORSA,BEŞİKTAŞ KULUBÜNÜ KENDİNE BORÇLANDIRIP SONRADA BEŞİKTAŞ İÇİN YAPTIM DİYORSA,O KOLTUĞA ZAMKLA YAPIŞMIŞ GİBİ KALKIP GİTMİYORSA BİZEDE YAZIKLAR OLSUN ARTIK HER BJK Lİ GAFLET UYKUSUNDAN UYANSIN KARANLIK BİR OYUN İÇİNDEYİZ VE ANLIK BAŞARILAR İLE YENİ YETME BJK LİLERİ UYUTMA DERDİNDELER,KOSKOCA BEŞİKTAŞIN ALT YAPISI NE HALDE?BASKETBOL TAKIMI VE DİĞER BRANŞLARA AYRILAN KOMİK BÜTÇELER NE DURUMDA?FB-GS DİĞER BRANŞLARDA GAYET BAŞARILIYKEN BJK SÜRÜNÜR HALDE.Lütfen herkez gözünü açsın para ile başarı olsaydı FB şampiyonlar ligi şampiyonu olurdu.Önemli olan RUHUMUZDUR VAHŞİ KAPİTALİZM FUTBOLADA SIÇRAMIŞKEN ENDÜSTRİYEL FUTBOLUN MÜŞTERİ TARAFTARI HALİNE GELEMEYİZ BİZ MARİFET FORMA SATMAK DEĞİL,KOMBİNE SATMAK DEĞİL,MARİFET BEŞİKTAŞ SEYİRCİSİNİN YILDIRIM DEMİRÖRENİN BÜTÜN BAŞARISIZLIKLARINA RAĞMEN BEŞİKTAŞ-ÇARŞI-KÖYİÇİNDEN VE ÇEVRESİNDEN ONBİNLERCE İNSANIN STADA ISRARLA YÜRÜYÜŞLERİDİR BAŞARI BEKLEMEDEN İŞTE BUDUR BEŞİKTAŞLILIK......TABİ ANLAYABİLENE....