Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2006, 17:11   #1
xarizma

xarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fowler aşkını ilan etti

İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool'da forma giyen Robbie Fowler kontratıyla ilgili durumun netleşmemesinin moralini bozduğunu açıkladı. Hafta sonu oynanan West Bromwich Albion maçında, Liverpool'a dönüşünden sonra ikinci golünü kaydeden İngiliz futbolcu Anfield'daki geleceğinin belirsiz olmasından şikayetçi durumda...

Ocak ayında 6 aylık bir imza ile Liverpool'a yeniden dönen 30 yaşındaki "Tanrı" lakaplı oyuncu: "Sezonun bitimine 6 hafta var ve sezon sonunda ne olacağı konusunda henüz hiç bir bilgi ve tahminim yok. Ben burada kalmak istiyorum. Burayı seviyorum, ama sezon sonuna kadar durumum hakkında bilgi almak için beklemek istemiyorum. Bu konuyla ilgili yönetime gerekli şikayetimi bildirdim ve şimdi cevap bekliyorum. Hocamız Benitez'in benim için kısa süreli bir sözleşme yaptırmasından sonra kararının ne yöne doğru döneceğini merak ediyorum. Eğer bana burda kal diye önüme sözleşme sunarlarsa bilinki o gün dünyada benden mutlu insan olamaz." diyerek içindeli Liverpool aşkını dile getirdi...

Fowler dönüşünün ardından ilk golünü Fulham karşılaşmasında kaydetmişti.
04.04.2006Click the image to open in full size.
Kaynak : SuperSpor.com Click the image to open in full size.
xarizma Ofline