Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2009, 17:37   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

''Lugano ve Zapo'dan iyiyim!''

Ankaraspor'un genç defans oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu hareketli transfer günlerinde konuştu.. Transferin gözde ismi "Lugano ve Zapo'dan iyiyim" derken, hangi İstanbul büyükleri ile Avrupa takımlarının peşinde olduğunu söyledi, önemli sinyaller verdi..

Başarılı stoper Türkiye’de görev yapan birçok yabancı oyuncudan iyi olduğunu savunurken, 11 kez Ümit Milli Takımda giydiği formayı yeniden A Milli Takımda giymeye devam edeceğini söyledi.

Ediz Bahtiyaroğlu, Lugano ve Zapo’dan daha iyi olduğunu da savunurken, devre arasında gelen teklifleri açıkladı.

FENER VE BEŞİKTAŞ İSTİYOR, AKLI LİVERPOOL’DA-
Transferde öne çıkan takımı da açıklayan Ediz, “Şu an daha istekli duran iki kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi gözüküyor. Ben 4 büyüklerden bir takımda oynamadan Avrupa’ya gitmek istemiyorum. Çünkü burada yaşayacağım tecrübe bana oralarda çok yardımcı olacak. A Milli Takım’da da oynadıktan sonra hem bonservis değerim hem de alacağım yıllık ücret artacaktır. Benim oynamak istediğim tek kulüp var o da Liverpool. Oranın havası bir başka gibi gözüküyor” ifadelerini kullandı.

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla