Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-08-2006, 17:44   #4
autopsy

autopsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
siyahbeyaz´isimli üyeden Alıntı
Akbabalara gün doğdu. Ezik medyası Türkiye lig şampiyonu ile Türkiye Kupası şampiyonunun maçını asparagas bi haberden bile değersiz bulurken BEŞİKTAŞ birlikteliğinde bulmuştum umudu. Hem süper kupadan sonra da sanki bir sezonu yargılar gibi bunun sorumlusu kim gibi futbolcuları , yönetimi , tigana yı hedef gösteren anketler yapılmamıştı karakartal.com da daha. Benim mabede olan uzaklığımı azaltan bu forumdan umutsuzluk çekmemiştim ciğerlerime. Hepimiz biliyorduk iyi oynamadıklarını, ve hepimizde aynı hüzün vardı ama zaman birliktelik zamanı diye düşünmüştük. Süper kupa maçından sonra bir anda çoğalan Beşiktaş sevdalıları! aynı hızla felaket tellalı olmuşlardı. Eziklerin gazetelerinde onları mutlu edecek yorumlarını yazarken bende onları aynı şekilde dalga geçerek izliyordum .Ama buradaki aynı sevdayı paylaştığımız arkadaşların umutsuzluğu yıktı beni. Oysa ben özellikle iki yıldır canlı olamasa da özellikle gidiyordum maçlara yenildiğimiz maçlardan sonra özellikle giyiyordum formamı. Çünkü Beşiktaşlılığın bir maçla bir sezonla olmadığını gösteriyordum tüm eziklere cinconlara. Şimdi bu ezikler karşıya geçmiş keyiflerini çatıyorlar. Bizi böyle görükçe daha da katlanıyor mutlulukları. Gazeteler de iş başında yönetim,tigana ve futbolcuları birbirlerine düşürdüler sayfalarında. Oysa Lucescu dayanamayıp kaçmadan önce daha 100.yılımızda bu ezik olaylardan ilk sekiz haftada 4 puan gerisindeydik eziklerin. O zamanda böyle bulanıktı ortam. Oysa ben tam desteğe devam etmiştim. Varsın yıksınlar bir bir umutları inadına. Ben inadına bu haftada devam edeceğim desteğe stadda olamasamda ruhum yeter. Bizim kadar futbolcular, yönetim ve tiganada istemiyor yenilmeyi. Bu yüzden destek vermeliyiz. Belki çok kişi sezon sonunda hani umutlu olmalıydık diyecek ama önemli değil çünkü çok çalındı umutlarımız samsunlarda ankaralarda 8-0 olmasada 1-0 olsun bizim olsun umut. Artık umutsuzluğa da karşı.....
Yüreğine sağlık kardeş ama üzgünüm boşa uğraşıyorsun.Ben yaklaşık 7-8 tane böyle yazı yazdım ama çoğunluktan sabır mı kaldı bizde, biz başarı istiyoruz, yıldız istiyoruz gibi tepkiler geldi.Ben de senin gibi düşünüyorum ve inşallah böyle düşünen çok insan vardır hala.

Biz takım tutmuyoruz aşığız Beşiktaş'ımıza ve lafla değil gerçekten ;

SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK.
autopsy Ofline