Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-04-2009, 15:05   #8
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
xenb´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu haberi yapan maçı izlememiş herhalde. Holosko neye yetti tek başına ben anlamadım attığı golde yusuf ona kütük muamelesi yaptı. Bobonun golündede holoskonun adı geçmiyor. nasıl yetmiş holosko tek başına onu anlamadım
performans değerlendirmesi yaparken oyuncuların katkılarını skora endeklemekten ne zaman kurtuluruz bilmiyorum, holosko 90 dakikanın genelinde hareketli oyun yapısıyla rakip defansın dengesini bozmuştur, bu yadsınamaz bir olgu, ayrıca her pozisyonun içerisinde olarak oyuna katkı da sağlamıştır, holosko gayet iyiydi maçta...ayrıca holosko hiç bir şey yapmadı gibi göründüğü maçlarda bile oyuna tempo getirmesiyle her zaman belli bir standardı tutturdu, rakip defansın dengesini bu amansız koşularıyla mutlaka bozuyor, bu da geriden gelenlere bir avantaj sağlıyor, bobo da son zamanlarda pasif kalsa da bu tip özelliği olan bir oyuncu aslında, bu da hücum hattına yakın oynayan orta saha oyuncularının da gol sayılarını forvetlerle dengeliyor, dikkat ederseniz bobo, nobre, holosko, delgado, tello gibi oyuncuların gol sayıları hemen hemen eşit düzeyde, bu hücum hattımızın belli bir şablonda kalmamasının da bir sonucu aslında, buradan denizli'nin neden her maçta farklı hücum silahlarını kullandığının da idrakına ulaşabilirz aynı zamanda, biraz istatistiki bazda yorumlama yetebeğimizi geliştirirsek aslında teknik adamları daha net anlayabiliriz...
lepido Ofline   Alıntı ile Cevapla