Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-05-2009, 21:34   #22
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Açıkçası ben Ernst'e de imkansız diyordum, ama bi baktım formayı giymiş adam...Yanii artık bir şeyleri aşmalıyız, gelmez diye bir şey olmamalı, Dos Santos gitti de ne oldu Tottenham'a, gündemden düştü adam, bize gelse çok daha iyi olabilirdi belki...Zaten onları öylesine söyledim, fiyatları ne kadar düşük diye, daha neler vardır böyle aslında, ama araştıran yokki şunları adam gibi...Lincoln'len Ronaldo'yu kıyaslama nedenim farklı, zaten bu konuda oyuncular ayırt edilmemeli kesinlikle, örnek veriyorum Üzülmez veya bir başkasını yuhlayıp da sahada yürüyen Ronaldo'yu yuhlamamak yakışmaz bize, sadece misaldi bu, ki Roni'de de böyle bir şey olacağını kestirebiliyorum şimdiden, çünkü adam takmaz bazı şeyleri artık, futbola doymuş, başarıya doymuş bir oyuncu, doyduğu da her halinden belli zaten, maşallahı var....Tabiiki bizim yönetimin sağı solu belli olmaz, gider yine bi Gordon bulur alır ama artık iyimser bakmak istiyorum, Sivok-Ernst-Zapo transferlerinden sonra en azından biraz da olsa bakabiliriz sanki...