Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2009, 18:26   #23
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1. maçın neden gündüz oynandığını soruyor değerli şahsiyet... ben mi yanlış biliyorum, sivasspor 3 büyükler dışında kalan maçlarını gündüz oynmamış mıydı?.. ---> 1. teori çürüdü...
durmak yok hipoteze devam:

2.gaziantepspor'un mücadelesinden bahsediyor...adamların hocası değişmiş, gelecek sezonun planlaması yapılıyor, armut mu toplasınlar maçta, tabii ki böyle kalburüstü bir takımda kalmak isteyeceklerdir...ayrıca sivasspor bu maçı kazandığı takdirde akşamki derbi öncesi beşiktaş'a inanılmaz bir psikolojik baskı yapacaktı ve son 4 hafta için hem kendisine avantaj hem de rakibine gözdağı verecekti, sivasspor'un gaziantepspor'dan daha mücadelecei oynaması için bundan büyük bir motivasyon gösterir misin bize değerli şahsiyetim benim...öndesiniz 2-3 top çevirmekten acizsiniz, sahaya yerleştirmişsin 10 tane fizik olarak güçlü ama teknik olarak kazmaları, şişir yıldız'a kargaşa oyunu yap, olmadı... ---> 2. teori de çürüdü...
hipoteze devam:

3. rakiplerinin çok asıldıklaını söylüyor değerli şahsiyet ve yine pek değerli oyuncuları... türbülent taktiğini dünya futbol literatürüne kazansıran değerli şahsiyetim benim, rakibin olduğunu iddia ettiğin 3 büyükler ligde 34 maçı böyle dişli rakiplere karşı oynuyorlar, hadi sıkıyorlarsa puan kaybettikleri maçtan sonra o 3 büyük takım oyuncuları ve teknik adamları da çıkıp "rakibimiz niye böyle üst düzey mücadeci oynuyor ki" diye bahane üretsinler bakalım, ertesi gün kendilerini nerede buluyorlar...büyük takım oldum demeden önce bu psikolojik faktörleri sindirip sindirmediğine bakacaksın, yani cin olmadan adam çarpmayacaksın... --->3. teori de sizlere ömür...

espirili bir komplo teorisi de ben yazayım: bülentçiğim sakın senin sölerinden sonra sivas'a laila açılmış olmasın, hayır hedefsiz bir takımdan daha az mücadele ediyorsunuz da hatırlatayım dedim, maazallah uyar oyuncularını, ne bileyim bilmediğin büfe müfe varsa araştır bul, sokma oyuncularını büfelere falan, benden sana dost tavsiyesi...
lepido Ofline   Alıntı ile Cevapla