Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2009, 14:21   #1
once_biz_vardik1903
gurbetci kartal

once_biz_vardik1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tek ve gercek sorumlu denizlinin ta kendisidir

ne deyisti allah askina biri bana soylesin ulan beraberlik aliyor diye carmiga gerdigimiz ertugrul saglam gitti yerine butun derbileri kaybeden denizli geldi biri bana desin bakalim ne anladik biz bu isten su ligde su durumda gs fbnin 30. haftada 55 puana ulasamadigi sezonda biz hala bu sampiyonlugu garantileyemediysek yazik bize neyi dahi simdi bu denizlinin neyi buyuk hoca anlamadim gitti takima kattigi tek sey essek gibi kosmak onun harici takim paslasamiyor habire uzun top her buyuk mac oncesi nedir bu surpriz hastaligi kardesim 2 sezondur bu kazmalar yuzunden sampiyonlugu veriyoruz en onemli macimizda yine ayni kazmalar oynuyor yine ayni kazmalar oynatiliyor ve yine salakca goller yiyoruz kardesim sezon basinda 5erden 10 milyon euro para verip bu adamlar kazma bunlarin yerine defans oyuncusu aldik demedimi bu takim ee nedir yahu bu gokhan zan ibrahim toraman takintisi al iste bir kazma tuttu bursa macinda yakti bi kazma tuttu fener macinda yakti bizde hala bunlari inatla en onemli maclarimizda oynatmaya calisiyoruz denizliyle sozlesme falan uzatilmasin kardesim gitsin adam gibi cagdas futbol oynatacak takima oyunu geriden kurdurabilecek adam akilli bi hocayla anlasilsin 73 puan toplayip sampiyon olamayan ertugrulmu rakipleri 51 52 puanda kaldigi halde sampiyonlugu garantileyemeyen denizlimi basarili varip bunun kararini insanlar kendi akil ve vicdanlarinda muhasebe etsinler nedir ulan bu ilk 7 deki hicbir takima karsi galibiyetimiz yok bu nebicim buyuk hocalikmis boyle SUPRIZ YAPMA ARTIK DENIZLI SABRIMIZI ZORLAMA ARTIK iyi oynayan takimi bozup durma