Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2009, 14:42   #8
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
mesele suki ertugrulla alakasi yok aslinda demek istediklerimin sonucta gitti ama ne degisti hicbirsey mesele burda isin garibi dahada bi sistemsizlesti takim tello sol acikta forvet oynatiliyorsa tellonun sucumu bu yada delgado 10 numarada adamdan forvet olmasi isteniyorsa suc delgadonunmudur benim dedigim sudur kardesim madem herkez bu adama buyuk hoca taktik uzmani zart zurt diyorsa gosterecek bana buyuklugunu o zaman kaldi gs maci gsyide kazanamazsak gecen sene caylak dedigimiz ertugrul saglamin topladigi derby puanlarinin 10 da birine ulasamayacak denizli isin aci tarafi burda onur ne bicim buyuk hocalikmiski bu hicbir derbyi cozemiyorsun rakiplerin rezilleri oynarken hemde yahu hadi fbyi gec bursayi bile yenemiyorsak ben daha ne diyim denizliyle sezon sonunda yollar kesinlikle ayrilmali yok uzun sureli kontrat montrat deniyor aman ha NOT: sampiyon olacagimizdan en ufak bir kuskum yok hala
Bende onu diyorum abi, sözleşme uzatmayı düşünüyorlarmış, şampiyon olsakta bu olmamalı diyorum kesinlikle, nedenlerini de saymaya gerek yok tek tek, görünen köy klavuz istemez...Büyük maçların çoğunda hocanın hataları var, futbolcularda o maçalrda oynamayınca, sahada yürüyünce galip gelmemiz imkansız olur tabii...Ama Delgado falan deme abi bana, Delgado'nn arkasında Cisse-Ernst'i de koydu hoca, ama bir şey olduğu yok, o adamdan daha da bir şey olmaz zaten, bundan fazlası en azından...Tello'ya katılıyorum ama, forvette oynayacak bir adam değil kesinlikle, ilk maçlarda belki iyi de oynadığı oldu ama patlayacağı belliydi, son maçalrda o da oldukça etkisizdi zaten...Bobo falanda ruh gibi, Holo da öyle, hoca bu sefer motive işini de başaramamış gibi, en azından ilk maçta iyi top oynamıştık, bu sefer onu da yapamadık...