Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2009, 19:02   #25
Vedat_Okyar_Kalbimizde
Banned

Vedat_Okyar_Kalbimizde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
xenb´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sevinmek için sevmemekle benim söylediğim şey aynı anlama gelmiyor.neticede bende Beşiktaşlıyım orda bahsettiğim olay bu takımdaki futbolcular ve mustafa denizli bu kadar desteği hakediyormu ? üzerinde giydiği formanın hakknı veriyormu ? orda bshettiğim olay budur.eziklere yine yenilebilirsin ama canla başla mücadeleni edersin öyle yenilirsin sahada yürüyen adamlarla yenilmek gururuma dokunuyor.o formanın hakkını vermeyen oyuncuları desteklemeye karşı çıkıyorum.Bizim kahrolduğumuz kadar kahroluyolarmı sanıyorsunuz ?
kardeşim eğer senin dediğin gibi düşünürsek hiç bi maça gitmemeliyiz biz futbolculara olan aşkımızdan değil beşiktaşa takıma olan aşkımızdan renklere olan aşkımızdan maça gidiyoruz çok iyi hatırlıyorum bundan önceki sezonlarda şampiyonlukta havlu attığımız 24-25 haftalarda gündüz maçımıza 30 bin taraftar gidiyordu kötü oynasakta mağlup olsakta her maça gidiyorduk işte bu büyük bi aşktır biz her zaman söyledik taraftar olarak seviyorsak aşkımızdan ben böle düşünüyorum çoğu beşiktaşlınında böle düşündüğünü biliyorum