Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2009, 08:39   #1
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

beşiktaş yüzde 100 şampiyon

Click the image to open in full size.

Siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü Mustafa Denizli, "Şampiyon olacağımıza bütün kalbimle inanıyorum. Göreceksiniz, Beşiktaş yüzde yüz mutlu sona ulaşacak" dedi. Başarılı hoca gelecek sezon da Beşiktaş'ın başında olacağını tekrarladı.

Sonuna kadar

"Yaptığım motivasyon konuşmasını yanlış algıladılar. İddialıyım; şampiyon olacağız, ben de seneye buradayım...".

İddialı biriyim
F.Bahçe yenilgisi sonrası "Geri kalan 4 maçı kazanıp, şampiyon olmazsak bu mesleği bırakırım" demekle şampiyonluk inancını yeniden sağlamaya çalıştığını belirten Mustafa Denizli, içini FOTOMAÇ'a döktü. Ne kadar iddialı olduğunu herkesin bildiğini ifade eden tecrübeli teknik adam, "Ben inanıyorum ve takımımın da buna inanmasını Click the image to open in full size.istiyorum" yorumunu yaptı.

Bizler inandık
Derbide takım olarak şampiyonluğa inanmış bir ekip göremediğini ve bu yüzden oyuncularına, "Salı günü burada şampiyonluğa inanmış bir takım görmek istiyorum" dediğini söyleyen Denizli şöyle devam etti: "Bu, özel bir motivasyon konuşmasıydı. Ben ve ekibim, şampiyon olacağımıza tüm kalbimizle inanıyoruz. Özetle, sonuna kadar varım!"