Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2009, 22:23   #25
xenb

xenb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
carsialayinakarsi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ben taraftara hak vermiyorum eger biz iyi gün taraftari degilsek orda takimimizi karsilamaliydik unutmayin biz sevinmek icin sevmedik
Burda çok ince bir çizgi var ama forumdaki bi kaç kişi bunu ayıramıyor senin gibi.Burda herkes Beşiktaşlı arkadaşım kimsede sevinmek için sevmedi buna eminim sürekli bunu söylemek çok yersiz.burda Beşiktaşlı olanlar Beşiktaş şampiyon oldu diyede Beşiktaşlı olmadılar onada eminim.Fakat şöyle bir durum var futbolcuları teknik heyeti protesto etmek Beşiktaşlılığımızı irdelemek anlamına gelmez.aksine tepkimizi ortaya koyup onlara birşeyler anlatmaya çabalar.Yenilsekte yensekte elbette Beşiktaşlıyız bundan kimsenin şüphesi yoktur eminim fakat herşeye kafa sallıyarak olsun yenildik ama seneye yeneriz gibi bir mantıkla protesto edenleri kınamana anlam veremiyorum.Bir takımda birşeyleriyi gitmiyorsa bu olanlar protesto edilir hırstan eksik adamları izleyip gelen geçenin yendiği fenere yeniliyorsa bu takım protesto edilebilir gayet normaldir.Kimse sevinmek için sevmedi takımını ama her takımda böyle durumlarda taraftarlar gereken merciileri protesto ederler bu da gayet normaldir.
xenb Ofline   Alıntı ile Cevapla