Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2009, 08:27   #1
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafa denizli reset attı

Click the image to open in full size.

2-1 kaybedilen Fenerbahçe derbisinin ardından Ümraniye’de tozu dumana katan Mustafa Denizli, “Eğer kalan 4 maçı kazanıp, şampiyon olamazsak teknik direktörlüğü bırakırım” demişti. Bu konuşma sonrasında da oyuncular biraraya gelmiş ve hocalarına, “Birlikte şampiyon olacağız” mesajını vermişti. Bu ortamda Ankara’nın yolunu tutan Beşiktaş’ta, Denizli ve oyuncuları Başkent’te durum değerlendirmesi yaptı. Öğrencilerinden Fenerbahçe derbisini unutmalarını isteyen deneyimli teknik adam, “Kimseden, geçmişle ilgili tek kelime, tek söz duymak istemiyorum. Artık sadece önümüzde kalan dört karşılaşmaya bakacağız. Şunu sakın unutmayın, iki kupaya yakın olan tek takım biziz. Bu saatten sonra elimiz boş kalırsa, ortada büyük bir problem var demektir” diye konuştu.
‘Fazla bir şey isteyen yok!’
“Sizlere çok güveniyorum ve inanıyorum” diyen Denizli, sözlerini şöyle noktaladı: Ben herşeyin fevkalade iyi olduğunu, sizlere güvenerek söylüyorum. Ayrıca sizlerden olağanüstü bir şey isteyen de yok! Sadece kendiniz olun, gerçek kimliğinizle ve yüreğinizle mücadele edin, yeter” dedi.