Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2009, 13:34   #15
Neokartal

Neokartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçen hafta yenilgiye kadar fikstür avantajının bize döndüğünü ve bu takımın ve Denizli'nin değil ama bu fikstürün bizi şampiyon yapacağını söylemiştim.. Tahmin ettiğim gibi sivas ibb'ye kaybetti ve biz zor da olsa kazandık.. Fakat ben yine aynı noktadayım fikstür avantajı bu hafta oynanan maçlardan sonra kısmen dengelendi.. A.gücü ve denizli rakiplerinden puan alabilseydi ajantaj yine bizdeydi ama bu sefer de puan avantajımız var.. Buna rağmen yine de futbolcular ve Denizli beni şaşırtmıyor hala.. Yine tahmin ettiğim gibi Delgado yine 11'deydi.. Hafta boyunca tüm gazeteler delgadonun yedek çıkacağını öne sürdüler ama daha önce de söyledim şahsen de tanıştığım sayın Denizli son derece inatçı bir kişiliktir ve fikirlerinden asla ödün vermez.. Yalnış olduğunu bile bile ısrar eder.. Onun için önümüzdeki haftalarda da sırf bu yüzden sıkıntı çekmeye devam edeceğiz.. Bazı futbolcularımız ise hala nereye yürüdüklerinin farkında değiller.. Şampiyonluğun ne anlama geldiğini hala ve hala idrak edemediler.. Bi hatırlatayım: Şampiyonluk önümüzdeki sezon da takımda kalabilemeleri için bir şans, tonla para (ki hiçbiri başka takımlarda burda kazandığını kazanamaz..), şampiyonlar ligine direk giriş bileti, şampiyonluk pirimi, büyük bir kulübün tarihine geçme, bir çoğunun belki de bir kez daha tatamayacağı bir duygu, vs vs...
Burdan şunu da söyleyeyim.. Toorttiss kupası umurumda bile değil.. Bu takımdan ve sayın Denizli'den istediğim tek şey var o da şampiyonluk.. Bu sene alacağımız bir şampiyonluğu 10 tane fortis kupasına değişmem.. Rakip kim olursa olsun..
Neokartal Ofline   Alıntı ile Cevapla