Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2009, 02:17   #7
Buelent01

Buelent01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
pascal-nouma´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sene yasanan Sampiyonluk yarisi gercekten cok ilginc. Gese ile berabere kalip iki galibiyet alirsak ilk 5 e giren 4 takimi yenemeden Sampiyon olacagiz.
Isin daha garip tarafi Sivasspor taraftarindaki artis. Sampiyonluk ümidi kalmayan takimlarin taraftarlari teker teker Sivasspor saflarina gecmeye basladi. Neden? Cünkü iclerindeki Besiktas düsmanligi depresti de ondan.
Gecen hafta ki maglubiyet sonrasi Sivas sampiyon olacak diye herkes U dönüsü yapip (basin ve bazi teknik adamlar) yorumlari, demecleri degistirdi.
Istanbulda olmadigim icin maclara gidemiyorum ve maclari cafe lerden izliyorum.Besiktas kimle mac yaparsa herkes o takimi tutuyor.
Geyselisi febelisi Besiktas maclarindan cikmiyolar. Ben oldugum yerlerde herkesin cevabini veriyorum merak etmeyin.
Bu cafe lerde yasanan olaylar Türkiye genelinde de böyle. Bi hazimsizlik, düsmanlik, cekememezlik aldi basini gidiyor.

Hadi koclarim cikin önce su kupayi alin, sonra da Sampiyon olup Besiktas düsmanlarinin gazini alin.

Acik söyleyeyim suan bizim yerimizde GS ya da FB olsaydi ben de Sivas i destekleyebilirdim.Bunun aslinda düsmanlikla ilgisi yok bence.
SIVAS kimsenin rakibi degil eger ki sampiyon olursa Sivas takimi birdaha büyük bir ihtimalle yapamayacagi biseyi yapacak ve GS ve FByle aramizdaki sampiyonluk farkinin ayni kalmasini saglayacak.
Oysa biz sampiyon olursak ki büyük bir ihtimalleolacagiz o zaman FB li ve GS li arkadaslar cenemizden kurtulamayacaklar
Sivas in sampiyonlugu onlarin basarisiz oldugu gercegini kapatacak bir nevi teselli olacaklar
Ama yemezler bu saatten sonra biz vermeyiz bu sampiyonlugu buna eminim..