Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2009, 22:31   #4
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mustafahaluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sn.dertören koskoca Beşiktaş kulubünü yönetirken hangi lafını doğru söyleyip arkasında durmuşturda bendeniz laflarıma dikkat edicem isterseniz geçen altı senelik kabus dolu günlerimizde sn.dertörenin incilerini buraya dökmeyelim en basitinden bir fb maçı sonrası paf takımla çıkıcaz deyip çıkamaması,bir avrupa maçı sonrası Rıza Çalımbayı boynuna sarılıp Rıza ile bende giderim deyip Rıza yı gönderip kendisinin devam etmesi,Türkiye kupasını SN.SÜLEYMAN SEBA HAYATTAYKEN ULUSOY AMCASINA GÖTÜRMESİ,ADNAN POLAT İLE MALUM YEMEK SONRASI YAPTIĞI İNANILMAZ LAFLARI İLE BÜTÜN BEŞİKTAŞLILARI ZAN ALTINDA BIRAKMASI.İstersen Mehmet devamını yazmayım benim yazdığım iki satıra uyarı cevabı yazarken sn.dertörenin yaptıkları ve söyledikleri herhalde sana yetmemiş,benim tabiki makama saygım var ama ona değil olamazda kupa+şampyonluk dahi olsa.
Burada Herkes Düşüncesini , Paylaşmak İstediklerini Paylaşıyor. Ben Demirören'in Yaptiklari " Yanlış " yada " Doğru " diye bir tabir'de Kullanmadım , Ayrica Yorumunuza saygim var ve onun için yorumunuza Herhangi bir " gönderme veya yalanlama " yapmadim sadece Beşiktaş JKulübü Başkanına Hakaret İçeren sözler kullanmayin diye uyardim

İyi Forumlar..

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla