Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2009, 10:20   #1
yabanci

yabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Çift Lafım Var...

Ben bir Fenerbahçe taraftarıyım,ne siz benim tuttuğum takımın camia'sından hoşlanırsınız,nede biz sizin.Buraya yalancı dostluk mesajları yazmak için girmedim.Bunu baştan söliyim,buraya yazdıklarımıda "bakın çok komik dalga geçtim" gibi bir şekilde kendi forumuma taşıyacak kadar basit taraftar değilim.

Taraftarınız niye bu kadar vurdumduymaz bunu anlayamıyorum.26 yıldır alamıyoruz biz bu kupayı eyvallah,hatta benim yaşım itibariyle görmüşlüğüm dahi yok ama 2 gün oldu bizim biletler biteli,Beşiktaş'ın hala biletleri duruyor,bizimkiler sizin biletleri almaya başladı,ben şahidim yanımda 10 kişilik Fenerbahçe grubu Beşiktaş tarafından bilet aldı.Biraz sahip çıkın takımınıza.Maç istanbulda olsa tamam dicem,İzmir'de süper lig takımı yok,bu koca şehirde 40 yılda bir takımını izleme şansı olan Beşiktaş'lılar neden bu kadar ilgisiz kaldılar bu maça.Cevap vermenizede gerek yok ama gerçekten üzücü bir durum.Ben işsizim,borcum,harcım gırtlağımda ona rağmen gittim bilet aldım.Demeyin ki biletler pahalı.Bizim sesimiz sizden fazla çıkar muhabbetinede gerek yok.Anlatmak istediğim renk eşitliği olmayacak maçta.Ben burdan bir Fenerbahçe'li olarak sesleniyorum taraftarınıza " TAKIMINIZI YALNIZ BIRAKMAYIN,GİDİN ŞU BİLETLERİ BİTİRİN"

Buyrun ister silin bu konuyu,ister tutun ama lütfen anlamaya çalışın.

Konu yabanci tarafından (12-05-2009 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.. Sebep: harf hatası.
yabanci Ofline   Alıntı ile Cevapla