Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2009, 19:19   #1
ÖLÜMÜNEBJK
Dişi Kartal

ÖLÜMÜNEBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation msn gerçekleri duyunca aaa evet diyeceksiniz

1-msnde bir kızı ekleyen(biz erkekler) genellikle SLM yerine KİMSİN die bir karşılama mesajıyla karsılasırız
2-her kız msninde ne kadar erkek bulundurursa o kadar şaşalı konumda hisseder kendini
3-öyledir ki çirkin bety karakteri gerçekte olmuş olsaydı kesin bi 100 kişi e posta adresi bulundurcaktı ( hemde online )
4-biz erkekler ne kadar cafcaflı da olsa kişisel iletilermizi kızlara asla beğendiremeyiz dikkatlerini çekemeyiz
5-bir kıza asla fazla titreşim yollamayın yoksa bir daha o zevki de yaşamayabilirsiniz
6-kızların hiç bir zaman msnimi hacklicekler die bir korkusu tasası olamaz. cünkü her zaman yeni bir adres ve doldurulcak bir listesi bulunur
7-msnde bir kıza ileti yollayan biz erkekler bir kahve içebilir veya sigara kullananlar 1 paket sigarayı bitirebilir
8-kızlarımız a her türlü dosyayı yollayabilirsiniz alırlar virüs bile yollayabilirsiniz ama bu virüsün işlev kazancağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü alınan dosyalarım da daha sizin gibi yollayan bin tane acılmayı bekleyen dosya bulunmakta
9-bu aralar ayna karşısı fotolar tepeden cekilen fotoğraflarboynumuzun tutulcagı avatarlar(çin işkencesi mi yapıosunuz mübarek) kızlarımız tarafından popüler olarak kullanılmakta
10-son olarak dikkat çekmek istiyorsanız emopunkgothic takılın bu da oldukça popüler

Click the image to open in full size.
ÖLÜMÜNEBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla