Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2009, 12:09   #10
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şu evrensel boyutta olan ve hemen hemen her sektörü sarsan kriz ortamında demirören'in geçmişteki açgözlülüğünü yapmaması gerekir...takımın belli bir istikrarlı dizilişi var gibi, avrupa'da yüksek hedefler için yeterli mi, tabii ki hayır ama ben avrupa'da uzun vadede başarının uzun yıllar sonra katıldığımız bir şamp. ligi öncesi astronomik miktarlarala çok oyuncu alınarak olamayacağını düşünüyorum, başarı için öncelikle kadroyu sindirmeliyiz, kademe kademe, geçen sezon holosko, sezon başı sivok, sezon ortası ernst alındı, kadro yavaş yavaş kendi kendisini sindire sindire geliyor, benim şamp. liginden beklentim sadece oynamak, sadece bu atmosferi yaşamak, ama şimdilik, birisi çıkıp derse ki bizim hedefimiz bu kupada final oynamak bütün hevesim kaçar, inancım kalmaz, bu işler öyle hemen olmuyor, siz dengeli bir strateji izleyin, hem yönetimsel hem teknik ekip olarak, bir kaç yıl üzt üste aralıksız şamp. liginde oynayın, şamp. ligi maçlarına aşina oyunculardan oluşan kemikleşmiş bir kadro anlayışınız olsun, takım hakikaten kendine şamp. liginde üst hedeflere ulaşma konusunda güvensin, o zaman bu hedeflerde bahsedelim, bazı şeyler hiç kolay değil, o yüzden şu ekonomik olarak darboğazda eksi bütçelere gerek yok, stratejik 2-3 iyi transferle kadro derinliği ve anlayışını bir adım öteye taşıyalım ve bu seneyi şamp. ligi açısından hakikaten iyi bir deneyim olarak geçirelim yeter, fazlasını kimse düşünmemeli, sonrasında hayal kırıklıklarımız ve kızgınlıklarımız büyük oluyor zira, makul olmak lazım...
lepido Ofline   Alıntı ile Cevapla