Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-05-2009, 12:20   #25
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
İnEvAsYoN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
heryerde görüyorum dertören laflarını ama başkan bu lafların altında kalmıcakk arkadaşlar görüceksiniz demirören kendini bulmaya bşladı başkanlığın ilk yıllarında yapılan hatalar vardı bu sezonun 2. yarısından itibaren yaptığı her girişimi her hamleyi taktir ettim başkanımız iyi yolda ama taraftar neden yaptığı hataları görüyor sadece olumlu hiçbişeyi görmüyor anlamış değilim
demirören'in 2. yarıda böyle görünmesi doğal, zira takım diğer süper lig takımlarının üzerinde bu yarı itibariyle, kupayı almış, her şey yolunda gibi şimdilik, başkan veya yöneticilerin liderliği kriz dönemlerinde belli olur, alın örneğin denizli'yi, öyle fırsatlar yakaladığımızda öyle iç saha kayıpları yaşadık ki onun gibi bir psikologtan başkası bunu aşamazdı, gülümseyen bir yüz ifadesi ve gayet cool bir tavırla bu kısa süreli kaosa dönüşebilecek kayıpları atlatmasını bildi, demirören'in henüz yeni bir kulüp içi kaosta nasıl bir tavır alacağını görmedik, o yüzden bunları söylemek için erken...haa şahsi fikrim ben de demirören'in bazı şeylerden hakikaten ders aldığını ve artık iyi şeylerle de gündemde olacağını düşünüyorum ama bu bize kaybettirdiklerini unutturmamalı ve hala gözümde önümüzdeki kongre için beşiktaş'a yakışacak başkan adayı profili çizmiyor, aynı tavırlarını istikrarlı bir biçimde görmeliyiz, zaman gösterecek...
lepido Ofline   Alıntı ile Cevapla