Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2009, 00:36   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dünyaca Ünlü Futbolcular Tugba Özay'ın Düğününde !

Inter'in iki yıldızı Zlatan Ibrahimovic ile Patrick Viera, Milano'da İtalyan sevgilisi Ludoviç Fattizzo ile evlenen Tuğba Özay'ın düğününe katıldı. Özay, geçtiğimiz akşam tek başına döndü. Ekibinin çiçekle karşıladığı Özay, "Eşime Luda diyorum. Annesi Fransız, babası İtalyan. Çok güzel bir düğündü. Herkes çok ağladı. Çok duygusal bir düğündü. Gerçekten rüya gibiydi. Düğün İstanbul'da olacak. Düğünümüze Fransız futbolcu Patrik Viera ve Zlatan İbrahimoviç'de katıldı. Çok yakın dostları çünkü. Düğünü haziran sonu gibi düşünüyoruz. Orada resmi işlemler çok enteresan işlediği için evlilik cüzdanını bir hafta sonra alacağız. Fotoğrafları basına dağıtacağız. Evlenmemen diye bir şey söz konusu değil. Niye öyle birşey için yalan söyleyeyim. Başından beri inanmadılar. İtalyanlar yakışıklı oplduğu için ben İtalyan sevgilim var demişim. Bir senedir süren bir birliktelikti. Sonunda evlilikle sonuçlandı. İnşallah hayırlısı olur" dedi.

Click the image to open in full size.

"Din değiştirmiyorum
"
"Kesinlikle İtalya'ya yerleşmem diye birşey söz konusu değil. Ben yine Türkiye'de yaşayacağım. Kesinlikle din değiştirmiyorum. Bunların hepsi yalan. O müslümanlığa çok sıcak bakıyor. Bu tip konular aramızda kriz haline gelmiyor. Bizim yaşayacağımız yer belli. Ben asla ülkemden ayrılamam. Ailemden, sevenlerimden ve sevdiklarimden ayrılamam. O da bunu biliyor. Bunları da bilerek kabul etti. Yakında buraya gelecek. Burada da işleri var. Yaşı yaşıma, boyu boyuma, huyu huyuma uygun bir insan. İnşallah mutlu oluruz. Kemal Özkan'dan randevu alınmadı. Sünnet konusu halledildi. Avrupa'da sünnet çok yaygın. Herkes önce sağlık için bunu yaptırıyor" diye konuştu. Luda, iş adamı, fakir değil Ailesinin evlenmesine karşı çıktığı haberlerini yalanlayan Özay, "Aşkın adresi yok. Annem de bunu biliyor. Ailem benim mutluluğumu biliyor ailemin kaygısı benim üzülmem. Yoksa annem ve babam karşı değil. Bizde insan ayrımı yok. Biz ailemle dostuz. Ludo bir işadamı stadyum ve sinema salonları yapıyorlar. Kesinlikle çok zenginlik veya fakirlik önemli değil. Eşimin parasının olmasdığı haberleri yalan. Milano'da arkadaş ortamında tanıştık. İnsanların ilişkimize ve bu evliliğe saygı duymasını bekliyorum" şeklinde konuştu.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla