Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2009, 16:47   #14
BLACKtiger

BLACKtiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güney amerika liglerinde izleseniz ağzınız açık kalacak harika gibi futbolcular hiçbir avrupa klübünde tercih edilmez. Sebebi tam olarak şudur diyemeyiz, birçok faktör vardır. Brezilyada gol kralı olan türkiyede tek gol atamayabilir. Ronaldoyu hepimiz biliyoruz, ancak kendisi bitti. Brezilyada şu an gol atıyor olması kesinlikle ölçü olamaz. Birkaç hafta brezilya ligini takip edin bu adam Barcelonada oynar diyebileceğiniz onlarca futbolcu göreceksiniz. Bir adamlar var klas olarak ronaldinhoya 5 takar ama avrupada yüzüne bakmazlar.
Bizim ligimiz çok zor bir lig arkadaşlar. Arap ligi değil. Şu anda Ronaldoyu çok çok aşar Süper lig. Adam orada mutlu kafası rahat birkaç gol attı. Attığı golleri izleyin süper ligde çoğu takım o pozisyonları vermez. Brezilyada defans zaafları çok, açık oynuyorlar birazda ondan. Artık Ronaldoyu tartışmayı bile doğru bulmuyorum. Adam futbolu kafasında bitirmiş memleketinde göbeğini kaşıya kaşıya akşam kankileriyle takılarak 1 sene daha futbol oynar yazlarıda plajlarda brezilyalı hatunlarla takılır. Sakatlığı her an ortaya çıkabileceği için kendini fazlada zorlamaz zaten parayada doymuş. Ronaldo gelsin diyenler Ailton ve ya Jardeli de düşünsün derim. Olmadı Maradona da iş yapar. Hemde daha fazla forma sattırır. Tabi benim favorim Romario
Fazla forma satacağını da düşünmüyorum. Açıkçası göbekli bir adamın formasını zaten almam.
BLACKtiger Ofline   Alıntı ile Cevapla