Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2009, 01:20   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adı Aşk Sebebimin. .

Susma...ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla ... duyar duymaz uyanırım, bilirsin . !

Ama aramazsın, iyi bilirim ... !
Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Söyleee ....

Belki de zamansız açtım içimi , Yüreğim şeffaftı aklımsa deli ...
Ben geldim sen kaçtın hep bana inat , Bir vardın bir yoktun hep masal gibi ... !!!

Oysa , bu kez başka roller düşünmüştüm kendime bu senaryoda ! Sana da ... ! Ayrılık düşmandı ,

Aşk ise en büyük dostumuz ... ! Bu defa ne uzaklık ne de zaman yıkmayı başarabilecekti bizi .

Sımsıkı kenetlenecekdik birbirimize , belki ilk defa bu kadar çok sahiplenecektik birbirimizi. Ve bennn ...

öyle kabullenmiştim ki seni , öyle sağlamdı ki içimdeki yerin , öyle tutunmuştum ki sana ...

Ve sennn ... yineee , öyle acımasız , öyle duygusuz , öyle düşüncesizdin ki ... aklım almadı , yüreğim yoruldu , içim soğuduu

Ne istedim ki ben senden ? Ne bekledim ?
Suçum , kaybetmek istememek ,

suçum seni defalarca içimde yüceltmek , suçum sensiz bir ömrü düşünememek ,
suçum bir kere daha gözlerime bakmanı , ellerimi sımsıkı kavramanı , doyasıya sarılmanı , yüzüme dokunmanı düşlemek

Ne kara kaşına ne kara gözünee
Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
Değmedi bir kere ellerin yüzüme
Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Özür dilerimmm sevdiğim ,

Tüm duygularım için , sende var olmaya çabaladığım için , boş bir umudun peşinde koşacak kadar kör olduğum için , gerçeklerle değilde duygularımla yaşamaya çalıştığım için .

Ve... özür dilerim sevdiğim , söz geçmeyen yüreğim adına ... !!!

Adı aşk sebebimin ...
Her hata kalbimin ...
Hep değerinden , hep gereğinden , hakettiğinden çok sevdimm ... !!!

Söz geçirebilseydim eğer , söküp atmaz mıydım içimdeki senii !
Yapamadımm ... !

Kızdım kendimee , nefret bile ettim kendimden çoğu zaman . Hep suçladım kendimi ...

Olmadı . Her çabaladığımda daha bir bağlanmışım , farkına vardığımda ise çok geç kalmışım .Gelgitli ilişkimiz öyle alışkanlık yapmış ki bende , her ayrıldığımızda tekrar birlikte olacağımız umudunu kaybetmemişim içimde .

Ne kara kaşına ne kara gözünee
Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
Değmedi bir kere ellerin yüzüme
Gel gör ki bin yıldır sanki vardın ...

Canım ,
Hayatım ,
Ömrüm ,

Yine ayrılmayı başardık demekk ... !

Birbirimizde değil de kendimizde kaybolmayıı , tüm özlemlerimizi gömmeyi başardık demek ... !

Tebrikler yine =Biz= e !!!
Kaybettik mii şimdi biz ?
Yooo yooo , belki de kazandık ... !

Kaybettik ya da kazandık , ben seni hep sevdimm , sevebileceğim ve yetebileceğim kadar ... !

( umarım bitersin bir gün bende ... )
hoşçakal demiyorum , diyemiyorummm sana .
çünkü ,

!... adı aşk sebebimin ...!

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla