Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2009, 16:36   #1
MetiN

MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayatımda olmasan da, yalnız uzaktaki varlığının düşüncesiyle..

Hep bir yanim yarimlikClick the image to open in full size. hep senden uzaktalikClick the image to open in full size. hayattaki tek 'kimse'mden yoksunluk, yani kimsesizlikti.
Sadece sana sarilarak uyudugumda nefes alabiliyordum.

Beni kollarina aldiginda, yüzümü masumiyetinin yurduna, o kimsesiz boynuna dayadigimdaClick the image to open in full size. kokunu kalbimle soludugumda... Uykun benim
cennetimdi.
Çünkü cennet sadece ikimizin olabildigi yerdi benim için.
Uykunda sadece ikimiz vardik. Askima dar gelen sevgi sözcüklerine
ihtiyacim yoktu orada. Sana sevgimi anlatmaya, ispat etmeye
ihtiyacim yoktu artik.
Seni yollarca, sehirlerce uzagindan sevdim. Seni kelimelerce,
siirlerce yakinindan sevdim. Seni dünya üzerinde sanki ilk kez benim
için kalemi eline alip da yazdigin mektuplarca sevdim.
Sensiz geçen gecelerde yüregimde biriken kiskançligin, öfkeninClick the image to open in full size. kirginligin ve hasretin hummali karanligi, sana kavustugum anlarda sevinçten çildirmanin esiginde tarifsiz bir hazza dönüsürdü... Sana yeniden dokunmakClick the image to open in full size. sanki bulutlara öpücükler kondurmak gibiydi...
Huzurla huzursuzlukClick the image to open in full size. hasret ve kavusma, ask ve öfke, merhamet ve acimasizlikClick the image to open in full size.kirginlik ve bagislama her sey ama her sey
sevgimizin taskin sularinda birbirine karisirdi.
Iki kalbin bir ömre sigdirabilecegi
tüm duygulari biz o kisacik anlarda soluk soluga yasardik...
Hala seninle geçirecegim anlarin telasiyla tüketir gibi yasiyorum sensiz geçen günlerimi.
Yillar geçti, hala seni görecek olmanin
kalp çarpintilariyla, yalniz senin için giyiniyorum en güzel giysilerimi.
Sen güzel bulasin diye geçiyorum aynalarin karsisina.
Seninle geçen zaman bir daha tekrari olmayanClick the image to open in full size. dogaçlama bir melodi gibi benim için... Sanki birlikte yazilmis kaderimizin
sayili dakikalarindan an çaliyorum.
Öylece karsinda oturup seni seyretmeyiClick the image to open in full size.sana yemek hazirlamayi, seninle sohbet etmeyiClick the image to open in full size.dostlarini agirlamayi, seninle birlikte uyumayi, yani paylastigimiz ne varsa
hepsini bir daha asla okuyamayacagim bir siiri
kelime kelime içime sindirir gibiClick the image to open in full size. soluk soluga hissederek yasiyorum...

BesiktasForum.NET

.........
MetiN Ofline   Alıntı ile Cevapla