Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-04-2006, 01:04   #1
kumandaci

kumandaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İbrahim Toroman Galatasaraylı mı

Bu gün bir yerede aşağıda okuyacağınız yazıyı gördüm.
Buraya alıp bilginize sunuyorum.Bu konu hakkında gerçekten bilgisi olan varmı ,bu program izleyen varsa bu yazılanların doğruluk payı nedir ?
Tuğrul Yenidoğan pazartesi günkü programında da, Beşiktaş takımında beşiktaşı tutan futbolcuların sayısının çok az olduğunu ,bu nedenlede o ruhu sahaya yansıtamadıkları içinde bu tür sonuçların alındığını söyledi veya buna benzer cümleler söylemişti...

işte o yazı:

ibrahim toraman Galatasaraylı..

Biz bir Aileyiz programina röportaj veren Ibrahim Toraman

Küçükken fanatik Galatasaraylıydım.Galatasaray takım posteri odamda asılıydı ve kendi resimlerimden kafamı keser o postere yapıştırırdım. Herzaman Galatasarayda oynayacağımı düşündüm.

Gaziantepte başarılı oldum daha sonra beni 3 büyükler istedi.

Hep Galatasarayda oynamak istedim ama Galatasaray yönetimi çok isteksiz davrandı elini çok ağır aldı.

En hızlı Fenerbahceydi onlar beni gerçekten istiyorlardı ama ben Fenerbahceye daima soğuk kaldım, bu küçüklüğün verdiği fanatik Galatasaraylılıktan geliyor.

Hep Galatasarayın beni almasını bekledim ama benimle yüz yüze bile görüşmediler sadece faks çektiler.

Beşiktaş benimle yüz yüze gözüktü. Fenerden daha az para vermesine karşılık Beşiktaşa gittim. Başka alternatifim yoktu. Beşiktaşa gelmem böyle gerçekleşti
kumandaci Ofline