Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2009, 17:42   #19
öznur_bjk
Engel Değil Mesafeler

öznur_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click the image to open in full size.
Şampiyonluk Sonrası Açıklamalar
21.05.2009 22:12

Hentbol Takımımız'ın kazandığı Şampiyonluk sonrasında şampiyonluğun mimarları internet sitemize açıklamalar yaptı.

Voleybol, Hentbol, Kürek ve Boks Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bülent Deriş, Takımımız'ı sezon boyunca gösterdikleri mücadeleden dolayı kutladığını belirterek, "Oyuncularımız ve teknik kadromuz bu kupayı sonuna kadar hak ettiler. Beşiktaş armasının olduğu her yerde başarının nasıl geleceğini bize gösterdiler. Başkanımız Yıldırım Demirören'in büyük desteğiyle önümüzdeki yıllarda bu başarılar katlanarak devam edecek ve Avrupa Kupası'nı da müzemize getireceğiz. Kupayı bütün Beşiktaş Camiasına armağan ediyoruz" dedi.

"Alışık olduğumuz şeyleri yapmaya devam ediyoruz" diye konuşan Hentbol Takımımız'ın Genel Menajeri Bilal Eyüboğlu, bu kupanın beş yıl içinde kazandığımız üçüncü şampiyonluk kupası olduğunu hatırlatarak, "Emeği geçen herkesi kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Şampiyonluğun mimarlarından Antrenörümüz Müfit Arın bütün bir yılın yorgunluğu bugün attıklarını söyleyerek, "Bu sene çok çalıştık. Emeğimizin karşılığını da bu kupayla almış olduk. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Şampiyonluğumuz Camiamıza hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Kaptanımız Utku Ergüder ise yaptığı açıklamada, kupanın sezon içinde geçen tüm olumsuzlukları unutturduğunu ifade etti. "Burayı gelip bizi destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz" diye konuşan Ergüder, "Bugüne kadar bizden desteğini esirgemeyen Başkanımız Yıldırım Demirören'in, Yöneticimiz Bülent Deriş'in, Genel Menajerimiz Bilal Eyüboğlu'nun destekleri sayesinde şampiyonluğa uzandık. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Şampiyonluğu bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza ve Camiamıza hediye ediyoruz" dedi.