Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-05-2009, 10:33   #11
İnEvAsYoN

İnEvAsYoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Guiza İapanya'da 27 golle gol kralı oldu, şimdi o daha mı iyi oluyor Dzeko'dan, ilk o geldi aklıma şimdi...Sadece gollere bakarsak olmaz yanii, Semih gibisi yoktu o zaman geçen sene, adam Dünya'da en iyi ortalamaya sahip golcüydü herhal, oynadığı süreye bakarak diyorum bunu...
tamam öyle doğru diyorsunda türkiyede bu böyle baksana bobo 2 gol atıyor koca maç oynamıyor süper bobo manyak bobo bende seviyorum adamı ama herneyse konu sapmasın abi ben cardozodan genel anlamda daha iyi bir forvet alınması taraftarı olduğum için öyle söylüyorum iyi oynuyordur fln tamam da alıcağımız forvet hem top oynamalı hem golde atmalı şimdi yanii gol atmayan forvet alınmasın bunun sıkıntısını çekiyoruz zaten bu arada semih hep oynasa yine bir o kadar atardı diye düşünüyorum tabi arkasındaki oyuncular vasat olunca yapacağıda bşy yok ayrıca semöihtende nefret ediyorum oda ayrı nyse dicem o ki hem nobre gibi top saklayan hem gol atan hem asist yapabilen arada sırada böyle bir golcü almalıyız bobo gibi biri gitçekse yoksa hiç gitmesin yanii portekiz liginde az gol atmş şimdi bunu kabul etmek lazım yanii