Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-05-2009, 13:43   #21
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar...geçenlerde Michel (Platini) çağrı yaptı,döndüm aradım.."Abi ,UEFA'da bir anket yapıyoruz,yüzyılın forvetini seçmek için..ama site sana gelen oylardan kitlendi,biz de seni oylamadan alıp "onur ödülü" verlim dedik..." dedi bende "Ok dir Michel'im..ama merak etim biz dedin de diğerleri kim" dedim ..."abi ben ve Jan (Tigana)..bak o da yanım da sana bi meraba demek istiyor.." deyince..ver bakalım keratayı dedim..selamlaştık...o da aynı şeyi söyledi..abi,senin gibi forvet bi daha gelmez dedi..öylehızlıydın ki,kendi attığın kornere gidip kendin kafa vururdun ,senin oynadığın takımlarda duran top organizasyonu bu yüzden hiç olmazdı ,seni unutmak mümkün mü dedi..ben de.." sağol Jan'ım..sen ve Michel de fena değildiniz dedim...Sonra,Michel aldı telefonu,"abi sizin forumda da bi anket açmışlar ,en iyi forvet kim diye" deyince bende "hee..çocuklar yapıyo bişeyler dedim.." o da bana "abi ,onlar seni tanımıyolar galiba,UEFA da seni tanıtan bi köşe açalım " dedi ..bende teveccühünüz deyince.."ne demek abi UEFA ,popularitesini sana borçlu..zevkle yaparız dedi.. bide bana "sen futbolda 19.yuzyılın bize tek armağanısın" deyince.. "tamam koçum,ama fazla şatafatlı olmasın ki ,Pele,Maradona,Van Basten vs..kırılmasın,bi de onların kaprisiyle uğraşamam " dedim.."OK abi sen merak etme" dedi ve kapattı..

ben de sizlerle paylaşim dedim çocuklar...
baba büyüksünnn

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla