Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2009, 00:47   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yalnızlığıma Ağlıyorum. .

Cifte vatandaslar vardir hani..Onlar gibi cifte kisilige sahibim bende..Sabahtan aksama dek mutlu gözüken, sen yokmussun gibi davranmak zorunda kalan ama her animda seninle nefes alan ben..

Gecelerim daha hür!
Üzerimde günün yorgunlugu oldugu halde sadece seninle oluyorum..
Kimseyle paylasmak zorunda kalmiyorum senli düsüncelerimi, hayallerimi..
Bu yüzdendir ki, hic bitmesin istiyorum senli gecelerim..
Cünki ben ancak bu saatlerde yasiyorum ve bu saatlerde ben olabiliyorum, yüzümdeki maskeyi indirebiliyorum...
Su siralar sadece sensizlik payima düsen..Herseyimi sensiz yasiyorum!
Eksigim anlayacagin...Bir yarim sende kaldi, sensiz yasamak istemiyor sanki...

Böyle degildim eskiden, oturmazdim hic gece yarilarina kadar, düsünmezdim derin derin ve dalmazdi gözlerim hic uzaklara..Hic kimseye ihtiyacim olmayacak benim diye düsünürdüm hep; Yine yanilmisim! Ask yok derkende Yanilmistim....Kör kütük asik olunca anladim!!!

Saat yine 00.00 !!!
Bu siralar gözüm cok takilir oldu saatlere...Bekliyorum..
Belki ararsin, belki sorarsin diye ama nafile..Ben beklemeleri sen ise susmalari oynuyorsun...

Alisiyor insan merak etme..Yalnizligi da sevebiliyor, baska sansi olmadigini görünce yürek herseye alisiyor sen aldirma...Bir yerlerde yasadigini bilmekte yetiyor o zaman, bununlada mutlu olmayi ögreniyor insan...
Arada bir de olsa aklina geliyorumdur belki diye avutuyorum kendimi kimi zaman...Kimbilir belki sende özlüyorsundur, pismansindir..Duydum ki resimlerim cekmecende duruyormus hala..Cikarip bakiyormusun bazen...Ben hergece seninkilere bakip daliyorum uykuya ama neye yarar ayrilik sevdi bizi, icim hüzün denizi diyordu bir sarki hani.. Hatirlayamadim simdi hangisi, yada kimin söyledigini..Önemi yok zaten..

Gecelerim, gündüzlerim sensiz. Anilarla yasiyorum, resimlerinle, yazdiklarinla avutmaya calisiyorum icimdeki aglayan kimligimi!
Kimlikten bahsetmisken, senden sonra kimligimi de kaybettim!!!
Kimim, yasama sebebim ne, inanki bilmiyorum..Sadece düsünüyorum...
Gecmise dalip dalip gidiyorum ve gelecekten aska dair, hayata dair hic birsey beklemiyorum..

Sadece yalnizligima sarilip agliyorum...

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla