Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2009, 14:03   #6
Constantin
ยŦยк

Constantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click the image to open in full size.

"Ahlakın olmadığı yerde kanun bir şey yapamaz."-Napolyon Bonapart

"Yukarı çıkarken durulabilir,aşağı inerken asla."-Napolyon Bonapart

"Ülkeleri fethettiğim gibi kalpleri de fethettim."-Napolyon Bonapart

'İnsanın dostu yoktur,saadetin vardır.'-Napolyon Bonapart

"Dünyada sadece iki güç vardır:kılıç ve akıl.Uzun vadede kılıç,her zaman akıl tarafından yenilmeye mahkumdur."-Napolyon Bonapart

"Aptallar kendi başına gelenlerden ders aldıklarını söylerler, ben onlarınkinden de ders alıyorum."-Napolyon Bonapart

''Mutluluk,yeteneklerimin mümkün olan en son sınıra gelişmesidir.''-Napolyon Bonapart

''Şimdiki başarılarımla yetinecek olursam adım on yüzyıl sonra tarih kitaplarında yarım sayfadan fazla yer etmez.''-Napolyon Bonapart

''Muharebeler kaybedebilirim fakat aşırı güven veya tembellik yüzünden tek bir dakika bile yitirdiğimi kimse görmeyecek.''-Napolyon Bonapart

''Bir iz bırakmadan yaşayıp ölmektense hiç yaşamamış olmak evladır.''-Napolyon Bonapart

''Benim tek bir tutkum var,tek bir metresim:Fransa.Onun yanında yatıyorum.Bana hiç ihanet etmedi,benim için kanını döküyor,bütün hazinelerini önüme seriyor.Yarım milyon adam isteyecek olsam hemen veriyor.''-Napolyon Bonapart

"Bir süngüyle pek çok şey yapabilirsiniz ama üzerine oturamazsınız!"-Napolyon Bonapart

Click the image to open in full size.

"Hainleri asmayıp da besleyecek miyiz? "-Kenan Evren
Constantin Ofline   Alıntı ile Cevapla