Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2010, 14:22   #24
90sbjk03

90sbjk03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Denizli'nin artık Beşiktaş'ta geleceği yoktur.Nokta.Geçen sene ilk haftaları sırf yöneticem yönetmeyecem kaprisi yüzünden harcayan, bu sene takıma katkı yapamayan bir teknik direktördür.Beşiktaş'ın içinde bulunduğu durumu,oynanan futbolu (kadro yapısına göre) beğenen sırf istikrar diye gelecek seneyi de riske atmaya meraklı arkadaşlar varsa saygı duyarım onların düşünceleridir.
Takımımızda istikrar abidesi bir teknik direktör görmek isteyenler bunun için en iyi aday Ertuğrul Sağlam değil miydi?O zaman neden istikrar aranmadı taraftar bile yuhladı haccetepe maçında(Metalist maçından sonra)artık kimin organizasyonuydu bilmiyorum?İstiktar için artık yaşını başını almış Denizli en uygun aday mı soruyorum size biraz mantıklı düşünün.Ben Denizliyle gelen şampiyonluğu geçen sene Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin temelli bir takımın şampiyonluğa aç oluşu ve ortamında buna uygun olmasına bağlıyorum.Çok Koyu Bir Beşiktaşlıyım her cümlemden belli olur zaten ama oynadığımız futbol yine aynıydı.İnönüde bütün maçları izleyen taraftar olarak söylüyorum.(Rahat maç yoktu)Bu sebeple gün kurtarıcı bir teknik direktörü hiç değilse seneye görmek istemiyorum takımın başında.Dinamik,olduğu yerde duramayan,kazanma isteğini takıma da aşılayacak bir teknik direktör istiyorum.T.Direktörün takıma katkısı en fazla %20 dir ama ben onun yarısını veren birisini istemiyorum.(Takımımızda sistem diye birşey olmadığı için teknik-taktik girmiyorum.)
Dünyada Beşiktaşta çalışabilecek ve bizi iyi futbol oynatabilecek tek T.direktör Mustafa Denizli değildir.Fanatiklikle değil de biraz uzaktan bakmaya çalışsak anlayacaz durumu..

Konu 90sbjk03 tarafından (07-04-2010 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir..
90sbjk03 Ofline   Alıntı ile Cevapla