Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2010, 17:50   #1
havali_cocuk

havali_cocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Kadarıda Pes Dedirttiren Ezik Febeliler

Fenerbahçe taraftarı, Beşiktaş bayrağındaki Türk bayrağının yerine Yunanistan bayrağı koydu.

Click the image to open in full size.

Beşiktaşlı bir grup taraftar maça “PAOK” yazan dövizlerle geldi. Fenerbahçeli taraftarların buna tepki olarak Kartal’ın armasındaki Türk bayrağını Yunanistan bayrağıyla değiştirmesi sinirleri gerdi.

HTSPOR

--------------------------------------------------------------------------

Bunlar yaratıcılık yapacağım diye, yaratıldığı yerin, toprağın, vatanının ismini değiştiren kendini bilmez ezikler...

Bunlar ne yurttan anlar, ne cumhuriyetten... Bunlarki zamanında Türk bayraklı atkımızı yakan pislikler ve bunlarki cumhuriyet içinde cumhuriyet kurmaya çalışan eşkıyalar, hainler...

Ben Yunanistan bayrağınıda küçümsemiyorum ve ben biliyorum ki devlet adı altında geçen hertürlü bayrağa saygı duyarım.. Nitekim bu eşkıyaların yaptığı bir takım değerleri (amblem-bayrak bağdaştırmasını) alaylı bir şekilde küçümsetmektir... Bunlar ne köyden anlar ne kasabadan (HELEKİ BAYRAK KANUNU'NU HİÇ BİLMEZLER)

Bunlar herzaman eziledurmaya muhtaçtırlar.. Yaratıcılık istiyorlarsa biraz bizi örnek alsınlar (BQ7niz - Fener Guti zor kurtardı) gibi.....

Etikete Gerek Yok EskiLer Bizi Tanır .!
havali_cocuk Ofline   Alıntı ile Cevapla