Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-09-2006, 00:17   #202
dicesare
Banned

dicesare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben artık anlamıorum gercekten anlayamıorum bu tigananın gereksiz ofsayt taktiğinden işe yaramayan savunmanın bir türlü beceremediği bu ofsayt taktiği yüzünden basımıza böle bişeyin geleceği belliydi çok barizdi penaltıda bakinin yapıcağı hiçbişi yoktu takım elinden gelen herseyi yapmaya çalıştı herkes bişiler yapmaya çalıştı ama oyuncular hala birbirini ilk defa görüyomuş gibi oyuncular hala birbirinle ilk defa top oynuomuş gibi oynuolar tiganaya soruorum nobreyi hala hangi zihniyetle oyundan alıosun kötü oynayan klebersonda hala nie ısrar ediosun(süper kupada harikalar yaratmış bi fahri kenarda dururken..???) gökhan güleçi hangi mantıkla sağ kanada koyuyosun...... offf offf daha 6.hafta 3 mağlubiyet var ve şimdiden derin derin off çekmeye basladık ben cska maçından sonra tigana hatalarını anladı bir bir görmeye basladı diodum seviniodum ama görüorum ki yanılmışım.... yönetim tiganaya bu kadar para verip getiriceğine cüzzi bi miktar verip luceyi ve sinan engini getirseydi ve tiganaya yapılan para yardımı istediği her oyuncunun getirilmesi kısaca tiganaya tanınan imkanlar luceye yada adam gibi bi hocaya tanınsaydı şimdi biz burda mı olurduk yoksa kıçı kırık vestelmanisanın olduğu yerdemi???? neyse arkadaslar ben bu sinirle yakında ya delirip kendimi kesicem yada gidip yıldırım demiröreni vurucam.... yeter lütfen yeter artık........ CANIMIZI SIKMAYIN........